O nás

MEZINÁRODNĚ FRIENDLY restaurant.bar přímo na Staroměstském náměstí s krásnou zahradou, kde se budou dobře cítit nejen zahraniční, ale i domácí hosté.

KLASIKA...to je doména pro naši atmosféru a interier, kde uvnitř uvítáme i 70 hostů a v zahradě téměř 200. Uvnitř i venku restaurace Vás usadíme na barovém či klasicky nízkém sezení. Hosté se do naší KOTLETA ZAHRADY rádi vracejí zejména kvůli venkovnímu do celého okolí vonícímu grilu.

Připravujeme pro Vás to nejlepší z české kuchyně, šťavnatých steaků, „Kotleta“ specialit, čerstvých zeleninových salátů, dobroty k pivu, domácí dezerty a jiné. Vybrali jsme pro Vás jedny z nejkvalitnějších českých, italských a francouzských vín a bar pro Vás zásobili tím nejzajimavějším. 

Aktuality v Kotletě

NOVÉ ZIMNÍ MENU

ČERSTVÝ KOZÍ SÝR OBALENÝ V BOROVICOVÉM POPELU, PODÁVANÝ S DOMÁCÍ MARMELÁDOU Z RAKYTNÍKU A JABLÍČEK, CHIPSY Z CHIA CHLEBA, VLAŠSKÝMI OŘECHY A CHILLI VLÁSKY 
//
Fresh goat`s cheese coated in pine ash, served with buckthorn and apple marmelade, chia bread chips, walnuts and chilli hair

Hola hola všem !
NA VĚDOMOST SE DÁVÁ,
že restaurant KOTLETA
nové... svěží... chutné.... ještě lepší
ZIMNÍ MENU do své nabídky
PRÁVĚ PŘIDÁVÁ....
Jako vždy se skvěle najíte
a moc DĚKUJEME, ŽE K NÁM CHODÍTE.

  

Čtěte dál